26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Emőd Aurél (1897-1958): Hölgy portréja. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 23,5×31,5 cm / Watercolour on paper, signed, framed with glass