14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906), össz. 5 db mű: A szirén éneke I., II, III.; A bor hatása; A rombolás geniusának győzelme. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. Különböző méretben.