19189. 403. Closed Online auction Jewellery
16 000 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, sérült számlap, működőképes, sérült felhúzókulccsal, d: 4,5 cm, bruttó: 55,19 g
Photo of the item taken by : karap_norbert