15011.
403. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Vay Sándor: Pestvármegyei históriák. Bp., 1907., Légrády. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, az eredeti papírborítót bekötötték, a címlapon címkével.