15095.
403. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Horváth Miklós et al.: Budapest története V. kötet: Budapest története a forradalmak korától a felszabadulásig. Bp., 1980, Budapest Főváros Tanácsa/Akadémiai Kiadó. 665 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, mellékletekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.