1 800 HUF
Frida Schanz, Kinderlust. Ein Jahrbuch für Knaben und Mädchen von acht bis zwölf Jähren. Hrsg.: - -.Vierzehnter Jahrgang. Bielefeld-Leipzig,é.n.,Velhagen &Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és szÃnes illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtókkal, hiányzó elülsÅ‘ szennylappal, pár lap részben kijár, sérült, egy lap kijár, kissé laza kötéssel, megviselt állapotban.