Books: Social sciences

Number of items: 25

Nietzsche, Friedrich: Korszerűtlen elmélkedések. Történelem és élet, Schopenhauer, mint nevelő, Wagner Richard Bayreuthben. Ford.: Miklós Jenő és Wildner Ödön. Wildner Ödön bevezetésével. Bp., 1921., Révai. Első kiadás. Átkötött modern kemény-kötés, jó állapotban.
17209.

3 000 HUF
9,01
10,79
Németh Gyula: Akadémiánk és a keleti filozófia. Bp., 1928, MTA, 18 p. Kiadói papírkötés.
17210.

1 800 HUF
6,47
Aurelius Augustinus: Vallomások. Ford. és a jegyzeteket írta: Városi István. Redl Károly utószavával. Etikai gondolkodók. Bp., 1982., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17211.

1 800 HUF
6,47
Szociológiai Könyvtár 3 kötete:  Kropotkin Péter: A kölcsönös segítség mint természettörvény. Ford.: Madzsar József.;  Edward Westermarck: Az emberi házasság története. Ford.: Harkányiné Weiser Ella.; Félix le Dantec: A biológiai filozófia elemei. Ford.: Lorenc Viktor. Bp., 1908-1910,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, közte kopott borítók és foltos is.
17212.

2 400 HUF
7,21
8,63
Társadalomtudományi Könyvtár 3 kötete:  Menger Antal: Uj erkölcstan. Ford.: Ormós Ede. Somló Bódog bevezetőjével.; Magnaud, a jó bíró. Összegyűjtötte és magyarázatokkal ellátta: Leyret Henrik. Ford.: Sándor Aladár.; Lester F. Ward: A haladás lelki tényezői. Ford.: Dienes Valéria. Bp., 1907-19088, Grill Károly. Korabeli egészvászon-kötésben, változó állapotban, nagyrészt kissé kopott borítókkal, két borító foltos.
17213.

1 800 HUF
6,47
17214.

1 200 HUF
3,60
Rüdiger Safranski: Schopenhauer és a filozófia tomboló évei. Bp., 1996., Európa. Kiadói papírkötésben.
17215.

2 800 HUF
8,41
10,07
17216.

1 000 HUF
3,00
3,60
17217.

2 400 HUF
7,21
8,63
17218.

1 800 HUF
6,47
17219.

2 800 HUF
8,41
10,07
17220.

2 400 HUF
7,21
8,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.