Books: Other languages

Number of items: 10

Nonotte, Claude François.: Die Irrthuemer des Herrn von Voltaire, aus dem Franzoesischen des Herrn Abtes Nonnotte uebersetzet, und mit noethigen Anmerkungen versehen. Frankfurt: 1773., 1773 Korabeli sérült félbőr kötésben
17317.

40 000 HUF
120,12
143,88
Seneca Della colera, parafrase del co. Alberto Caprara. Allillustriss. & eccellentiss. sig. il sig. Sigismondo Chigi. Bologna, 1666. Korabeli pergamen kötésben / In parchment-binding
17318.

Seneca Della colera, parafrase del co. Alberto Caprara. All'illustriss. & eccellentiss. sig. il sig. Sigismondo Chigi. Bologna, 1666. Korabeli pergamen kötésben / In parchment-binding

16 000 HUF
48,05
57,55
16
Bossuet,[Jacques-Bénigne]: Oraisons fun?bres. hn., én. , nyn., 1 t. + LXIV+525+1 p. Francia nyelven. Aranyozott egészbőr-kötés, a kötéstáblán koronás sassal,körben babérkoszorúval és Lycée Imperial Napoleon felirattal, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a borítón és a gerincen kis sérülésekkel, hiányzó címlappal, a 232/233. oldalak lapja hiányzik, kissé foltos lapokkal, néhány meglazult lappal, dohos.
17319.

Bossuet,[Jacques-Bénigne]: Oraisons fun?bres. hn., én. , nyn., 1 t. + LXIV+525+1 p. Francia nyelven. Aranyozott egészbőr-kötés, a kötéstáblán koronás sassal,körben babérkoszorúval és 'Lycée Imperial Napoleon' felirattal, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a borítón és a gerincen kis sérülésekkel, hiányzó címlappal, a 232/233. oldalak lapja hiányzik, kissé foltos lapokkal, néhány meglazult lappal, dohos.

2 000 HUF
6,01
7,19
Agatha Chistie: Sleeping Murder. Miss Marples last case. London,2006,Collins Crime Club. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón egészen kis kopásnyommal.
17320.

Agatha Chistie: Sleeping Murder. Miss Marple's last case. London,2006,Collins Crime Club. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón egészen kis kopásnyommal.

1 800 HUF
6,47
Christoph Martin Wieland`s sämmtliche Werke. 34. Band. Leipzig, 1857, G. J. Göschensche,6+410 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17321.

Christoph Martin Wieland`s sämmtliche Werke. 34. Band. Leipzig, 1857, G. J. Göschen'sche,6+410 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.

1 200 HUF
3,60
17322.

1 200 HUF
3,60
17323.

800 HUF
2,40
2,88
Charles Dickens: American notes. New York, 1901. Thomas Nelson Kiadói, kissé sérült egészbőr kötésben
17324.

1 000 HUF
3,00
3,60
17325.

2 000 HUF
6,01
7,19
17326.

1 600 HUF
4,80
5,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.