Books: Military

Number of items: 35

Farkas Pál: Egy önkéntes naplója. Első félév. Az iskola. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1916, Singer és Wolfner. 143 p. Harmadik kiadás. Szövegközi, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.
16572.

3 000 HUF
Bernhard Kellermann: Háború az Argonneokban. Bp., 1916, Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói, javított papírkötésben
16573.

3 000 HUF
vitéz Náray Antal, vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. M. Egyetemi nyomda. Sok fekete-fehér képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben.
16574.

2 000 HUF
Bisits Tibor: Légihaderők. Bp., 1940, Szerző. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
16575.

2 000 HUF
Fábián Gyula: Különös háború. Fábiánné Biczó Ilona rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyve. Bp., én., Magyar Könyvbarátok,(Kir. M: Egyetemi-ny.), 212 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, ceruzás jegyzetekkel a szennylapokon, névbélyegzővel.
16576.

1 400 HUF
Hadifogoly életiskola. Buza Vilmos naplója a hadifogságáról. Szerk.: Winkler Csaba. Győr-Ménfőcsanak, 1993, Szerzői, 96 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
16577.

1 800 HUF
E. Réső Zoltán: Soha többé háborút. A 106-os Tábori Kórház története 1942-1943. Dunaszerdahely, 1993, Lilium Aurum. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
16578.

2 800 HUF
7,57
8,24
Wladimir Aichelburg: Kriegsschiffe auf der Donau. Militärhostorische Schriftenreiche. Heft. 37. Hrsg.: Heeresgeschichtlichen Museum. Német nyelven., 47 p.
16579.

1 600 HUF
Telkes Aurél: Gépkocsizók Szovjetföldön. Bp., 1942., Szerzői,(Mérnökök-ny.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval, rossz állapotban.
16580.

1 400 HUF
Ölvedi Ignác: Az 1. magyar hadsereg története 1944. január 6-tól október 17-ig. Bp., 1989, Zrínyi. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16581.

1 000 HUF
Weyers Flotten-Taschenbuch 1975-76 - 53. Jahrgang Lehmann 1976 München J. F. Lehmanns Verlag Nyl kötésben, / German Navy book, in nyl binding.
16582.

2 800 HUF
7,57
8,24
Weyers Flotten-Taschenbuch 1969/70Taschenbuch der Kriegsflotten - 50. Jahrgang Lehmann 1970 München J. F. Lehmanns Verlag Műbőr kötésben, / German Navy book, in nyl binding.
16583.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF