Books: Military

Number of items: 35

Curt Strohmeyer: Stukas! Erlebnis eines Fliegerkorps. Herausgegeben von General der Flieger Dr. Ing. Freiherr von Richthofen. Berlin, [1940], Verlag die Heimbücherei. 303 p + 32 t. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
16560.

13 000 HUF
35,14
38,24
16561.

4 000 HUF
Carl von Clausewitz: A háborúról. I-II. kötet. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Réczey Ferenc. A bevezető tanulmányt írta: Monoszlay Gyula. Bp., 1961, Zrínyi. 348+517 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, térképmellékletekkel. Megjelent 4000 példányban.
16562.

4 600 HUF
12,43
13,53
16563.

6 000 HUF
Barbier, M. K.: Kurszk. A legnagyobb páncéloscsata. 1943. Debrecen, 2002, Hajja & Fiai. 176 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
16564.

4 000 HUF
Ernest Louis Schwab: Teneralattjárók. Ford.: Kiss Tibor. hn., 1993, Vitoria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16565.

2 600 HUF
7,03
7,65
16566.

2 800 HUF
7,57
8,24
Georg Pawlik-Heinz Christ-Herbert Winkler: Die k. u. k. Donauflottille 1870-1918. Graz,1989.,H. Weishaupt. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, a hátsó táblán rajzzal.
16567.

2 000 HUF
Robert Jackson: 101 híres hadihajó. Legendás hadihajók az I. világháborútól napjainkig. Ford.: Molnár György. hn., 2010., Ventus Libro. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16568.

2 000 HUF
Túlélés. Módszerek a világ elit fegyveres alakulatainak hivatalos képzési könyveiből. Szerk.: Len Cacutt. Bp.,2000, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
16569.

2 000 HUF
Zrínyi Miklós hadtudományi munkái. A kötésterv és az illusztrációk Würtz Ádám munkái. Bp., 1976., Zrínyi. Kiadói kopozz aranyozott nyl-kötés. Megjelent 5000 példányban, ebből 500 példány nyl-kötésben.
16570.

2 000 HUF
Farkas Pál: Egy önkéntes naplója. Második félév. Az üteg. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1916, Singer és Wolfner. 143 p. Szövegközi, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel.
16571.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF