Books: Law

Number of items: 8

15640.

2 400 HUF
7,21
8,63
15641.

2 800 HUF
8,41
10,07
Márkus Dezső: Magyar magánjog mai érvényében. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat. I. köt.: Bevezetés, jogforrások, személyjog, családjog. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1902, Grill Károly, XXV+767 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés.
15642.

2 000 HUF
6,01
7,19
Zsebtörvénytár. Szerk.: Varga Katalin, dr. Egri Erika, dr. Kiss Viola. Bp., 2006, Opten Kft. 2178 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borító részben elvált a kötéstől.
15643.

1 600 HUF
4,80
5,76
Sulyok Endre: Közadók kezelése és behajtása. Szerk. és megjegyzésekkel ellátta Dr. - -. Bp., 1941., Fővárosi Nyomda Rt. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, egy-két ceruzás bejegyzéssel, érdekes ajándékozási sorokkal.
15644.

1 600 HUF
4,80
5,76
15645.

2 000 HUF
6,01
7,19
Ottlik Károly: Protokoll. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Budapest, 1995, Protokoll 96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15646.

Ottlik Károly: Protokoll. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Budapest, 1995, Protokoll '96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

1 000 HUF
3,00
3,60
15647.

1 000 HUF
3,00
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.