17093.
403. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 200 HUF
Paprika a konyhában. I. rész. Szerk.: Herczegh Sándorné Leisen Erzsébet. Bp.,én., Magyar Fűszerpaprikát ÉrtékesÃtÅ‘ Központi Szövetkezet, 31+1 p. A borÃtó Biczó András munkája. Kiadói illusztrált papÃrkötés, sérült, szakadt borÃtóval, az elülsÅ‘ borÃtón javÃtásokkal, a lapszélek egy részén a szöveget nem érintÅ‘ sérüléssel, hiánnyal.