Books: Architecture, Art

Number of items: 200

Vadászi Erzsébet: A bútor története. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. 243 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16727.

1 600 HUF
Vasari, Giorgio: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. Ford.: Zsámboki Zoltán. H.n., 2004, TKK. 192 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16728.

2 000 HUF
Kecskés Ágnes Munkácsy-díjas kárpitművész, a Széchenyi Irodalmi és Művészeti Akadémia tagja életműkatalógusa. Szerk.: Kecskés Ágnes. H.n., 2009, KOMPRESS. 80 p. Egészoldalas reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16729.

1 600 HUF
Balogh Edit: Fény. Ferenczy Noémi-díjas kárpitművész. Bp., 2013, Bodnár Nyomda/Pitheas. Egészoldalas reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16730.

1 600 HUF
Bényi Eszter textilművész. Szerk.: Bárd Johanna, Bényi Eszter. Dedikált példány. Bp., é.n., magánkiadás. Egészoldalas reprodukciókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
16731.

2 400 HUF
3 db Bényi László katalógus: Bényi László 1909-2004. Szerk.: Kertész Róbert. Monográfiák 3. Szolnok, 2009, Szolnoki Művészeti Egyesület. 94 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 500 példányban. + Bényi László festészete. A Tavaszi Fesztivál keretében köszönti a 25 éves Pataky Művelődési Központ a 90 éves Bényi László festőművészt. Bp., 2000, Color Paletta. 28 p. Egészoldalas reprodukciókkal. Kiadói papírkötés. + Bényi László. A 85 éves Bényi László köszöntése. Bp., é.n., Magyar Nemzeti Galéria. Egészoldalas reprodukciókkal. Kiadói papírkötés.
16732.

2 400 HUF
16733.

1 000 HUF
Régiségek. Képes enciklopédiája. Szerk.: Paul Atterbury-Lars Tharp. Fordította: Moskovszky Éva. Bp.,1994, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
16734.

2 000 HUF
16735.

3 000 HUF
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Alte Ungarische Kirchen. Anciennes Églises Hongroises. Hungarian Churches of Yore. Bp., [1933], Műemlékek Országos Bizottsága/Magyar Könyvbarátok (Kir. Magy. Egyetemi Ny.). 244 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos és kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
16736.

1 200 HUF
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat. 1 t + 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lapon kis sérüléssel, hiánnyal.
16737.

1 400 HUF
16738.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF