Books: Architecture, Art

Number of items: 200

P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Bp., 1966, Gondolat. 342+1 p. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Jelzéseket tartalmazó jegytáblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, aláhúzásokkal, volt könyvtári példány.
16703.

2 000 HUF
Pataky Dénes: A magyar rajzművészet. Bp., 1960., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészgvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, kiadói kopott, foltos kartontokban.
16704.

2 000 HUF
F. Dózsa Katalin-Simonovics Ildikó-Szűcs Péter Szatmári Judit: A magyar divat 1116 éve. A magyar viselet a Honfoglalástól a 21. század elejéig. Szerk.: F. Dózsa Katalin. hn., 2012., Absolut Media 2012. Kiadói kartonált papírkötés.
16705.

1 400 HUF
Vegyes különlenyomat tétel, 16, főleg művészeti, művészettörténeti témákkal, benne magyar és idegen nyelveken. +   Hubay Ilona: Missalia Hungarica. Régi magyar misekönyvek. Bp., 1938, MNM. Országos Széchényi-Könyvtára,(Hungária-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, és a könyvtest szétvált.;  Bogyay Tamás: A jáki apátsági templom és Szent Jakab-kápolna. (Művészettörténeti összefoglalás és vezető a két templom megtekintéséhez.) Dunántúli Szemle Könyvei 220. Szombathely,(1943), Marineum. Számos szövegközti képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötésben, a könyvtest elvált a borítótól.
16706.

3 000 HUF
Philipp Clarisse: Czóbel. Bp., 1979, Corvina. Harmadik kiadás. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
16707.

1 000 HUF
16708.

2 000 HUF
1977-1988 Forum. Az Általános Épülettervező Vállalat Lapjának 6 száma. + General Building Design Institute. Bp., én., AETV. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált prospektus. Kiadói papírkötés. + Általános Épülettervező Vállalat. Bp., 1984. AETV. Gazdag képanyaggal illusztrált prospektus, több nyelven. Kiadói papírkötés. +
16709.

1 000 HUF
Bieber Károly: Kovácsművészet. Bp., 1963, Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, pár foltos lappal. Megjelent 2400 példányban.
16710.

1 000 HUF
20
10 db művészeti könyv, album, nagyon jó állapotban. El Kazovszkíj, Gedő Ilka, Passuth Krisztina, Swierkiwicz, Vallomások a vonalról, Pintér Szonja, Tóth Menyhért, stb.
16711.

3 200 HUF
8,65
9,41
4 db művészeti könyv, kiállítási katalógus: Halmi-Horváth István, Godot Galéri 1999-2019, A való világ álma. Szalai József művészete, Géza Németh.
16712.

2 600 HUF
7,03
7,65
Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db:  Forgács, Éva: El Kazovszkij. Új Művészet Könyvek 9. Angol nyelven.;  Strucz János: Janus félúton. Kortárs Művészeti Tanulmányok 1.; Passuth Krisztina: Tranzit. Új Művészet Tanulmányok. 2.;  Vayer Lajos: A Pszychomachia és a Legenda Aurea. Perro Della Francesca arezzói freskóciklusának ikonológiai problémái. Új Művészet Tanulmányok 3.; Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., én.-1996-1999., Új Művészet Kiadó. Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16713.

2 800 HUF
7,57
8,24
Supka Magdolna: Tóth Menyhért. Centenáriumi kiadás. Bp., 2004., Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16714.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF