Ships Balaton

Number of items: 12

cca 1960 Tőkesúlyos vitorlás és motoros vontató hajó szerkezeti rajza két táblán
13573.

1 800 HUF
6,47
Balatoni Emlék, könyvjelző, 18x3 cm
13574.

"Balatoni Emlék", könyvjelző, 18x3 cm

1 000 HUF
3,00
3,60
Cholnoky Jenő: Tihany. Balatoni Könyvtár 8. sz. Bp., 1940., M. Kir. Balatoni Intéző Bizottság, 26 p.+7 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, foltos, kijáró lapokkal, rossz állapotban.
13575.

2 800 HUF
8,41
10,07
Hevesy Iván: Fényképezés a Balatonon. HAFA Könyvtár 45-48. sz. Bp.,(1940.), Hatschek és Farkas. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a hátsó borítón hiánnyal.
13576.

2 400 HUF
7,21
8,63
Zákonyi Ferenc: A balatonfüredui Horváth-ház, új nevén Bányász üdülő szanatórium története. Megjelent az épület fennállásának 175. évfordulójára. (1798-1973.) A szerző, Zákonyi Ferenc (1909-1991) által DEDIKÁLT példány! [Pécs, 1973.], Mecseki Ércbányászati Vállalat. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
13577.

1 200 HUF
3,60
21
1972 MAHART Hungarian Shipping Co. Ltd. Bp., én., MAHART, (Franklin-ny.). Angol nyelven. Kiadói haránt-alakú nyl-kötés, benne a MAHART tengerjáró hajóinak leírásával (Technical data of the fleet, List of agents.), fekete-fehér fotókkal és rajzokkal.
13578.

4 000 HUF
12,01
14,39
Entz Géza-Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, VIII+366 p.+XLIV t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
13579.

2 000 HUF
6,01
7,19
25
Balaton térképes réz fali dísz. 23x13 cm
13580.

2 000 HUF
6,01
7,19
13581.

6 000 HUF
18,02
21,58
Lázár István: Balaton. Szelényi Károly fotóival. Szerk.: Szalontay Rózsa. Bp., 1990, Forma-Art, (Offset-ny.) Kiadói kartonált papírkötés.
13582.

1 200 HUF
3,60
Balatoni emlék. Bakelit hajó figura retro 14 cm
13583.

2 000 HUF
6,01
7,19
1989 MAHART - A Magyar Hajózsái Rt. képes, informatív prospektusa, fotókkal, leírásokkal, a portfólió bemutatásával. Bp., Novotrans-ny., egy lapon kis szakadással, gyűrődéssel, egy két lap sarkán apró sérülésekkel, kopott kiadói papírmappában, 44 sztl. lev.
13584.

4 000 HUF
12,01
14,39

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.