https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 25

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A Metronom 77 dalai 1-2.füzet, 2 db
13780.

A "Metronom '77" dalai 1-2.füzet, 2 db

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,00
EUR
,
3,60
USD
Number of bids:
0
1947 Új dalok, új slágerek! Fényes Kató, Kapitány ANni, Karádi Katalin, Kazal László, Lantos Olivér rádióműsorszámai. Bp., Vértes Henrik Allegro, 7+1 p.
13781.

1947 Új dalok, új slágerek! Fényes Kató, Kapitány ANni, Karádi Katalin, Kazal László, Lantos Olivér rádióműsorszámai. Bp., Vértes Henrik "Allegro", 7+1 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,60
EUR
,
4,32
USD
Number of bids:
0
Daloskert. Négy évszázad dalterméséből összeválogatta és magyarázó jegyzetekkel kísérte: Molnár Imre Dr. Énekszóra zongorakísérettel feldolgozta: Kern Aurél. Bp., 1927, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. XVI+56 p. Első kiadás. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
13782.

Daloskert. Négy évszázad dalterméséből összeválogatta és magyarázó jegyzetekkel kísérte: Molnár Imre Dr. Énekszóra zongorakísérettel feldolgozta: Kern Aurél. Bp., 1927, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. XVI+56 p. Első kiadás. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,40
EUR
,
2,88
USD
Number of bids:
1
Fekete Kálmán: Blues Expedíció Chicagóban. Blues 3. Pécs, 2001, Kódex. 399 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
13783.

Fekete Kálmán: Blues Expedíció Chicagóban. Blues 3. Pécs, 2001, Kódex. 399 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,01
EUR
,
14,39
USD
Number of bids:
0
Mona Ilona: The History of the Ferenc Liszt Society 1893-1993. Liszt Ferenc Társaság története 1893-1993. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Liszt Ferenc Társaság 1993. szept. körlevél. Nyomtatvány, 2p.
13784.

Mona Ilona: The History of the Ferenc Liszt Society 1893-1993. Liszt Ferenc Társaság története 1893-1993. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. + Liszt Ferenc Társaság 1993. szept. körlevél. Nyomtatvány, 2p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,00
EUR
,
3,60
USD
Number of bids:
0
Bartók mikrokozmosz zongorára. Javított kiadás. Bp., 1987, Editio Musica. + Bartók Béla: Mikrokozmosz. I. füzet. Nyolcadik kiadás. Bp., Editio Musica. + Bartók Béla: Gyermekeknek. Tizenhetedik kiadás. Bp., 1964, Zeneműkiadó.+ Bartók Béla: Gyermekeknek. Tizedik kiadás. Bp., 1959, Zeneműkiadó. + Bartók Béla: Gyermekeknek. Bp., Rozsnyai. Némely foltos, szakadt borítóval.
13785.

Bartók mikrokozmosz zongorára. Javított kiadás. Bp., 1987, Editio Musica. + Bartók Béla: Mikrokozmosz. I. füzet. Nyolcadik kiadás. Bp., Editio Musica. + Bartók Béla: Gyermekeknek. Tizenhetedik kiadás. Bp., 1964, Zeneműkiadó.+ Bartók Béla: Gyermekeknek. Tizedik kiadás. Bp., 1959, Zeneműkiadó. + Bartók Béla: Gyermekeknek. Bp., Rozsnyai. Némely foltos, szakadt borítóval.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
4,20
EUR
,
5,04
USD
Number of bids:
2
Liszt Ferenc 4 műve:Ungarische Rhapsodie Nr. 2., Liebesträume, Les Préludes, Klavierwerke Band V. Különféle kiadásokban. Papírkötésekben, változó állapotban.
13786.

Liszt Ferenc 4 műve:Ungarische Rhapsodie Nr. 2., Liebesträume, Les Préludes, Klavierwerke Band V. Különféle kiadásokban. Papírkötésekben, változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,01
EUR
,
7,19
USD
Number of bids:
0
cca 1890-1920 Vegyes kotta tétel, 18 db. Közte: Bertini, Teodor PinetBakalinikov: Volga-keringő, Alexander Ragtime Band: Alexander Twostep, Gunnar Boberg: Sosveig, Vivián Grey: Náni, Náni, Straus Oszkár: Legénybúcsú és kuruc dalgyűjtemény (sérült, hiányos, rossz állapotú). Változó állapotban, közte szakadt, sérült.
13787.

cca 1890-1920 Vegyes kotta tétel, 18 db. Közte: Bertini, Teodor PinetBakalinikov: Volga-keringő, Alexander Ragtime Band: Alexander Twostep, Gunnar Boberg: Sosveig, Vivián Grey: Náni, Náni, Straus Oszkár: Legénybúcsú és kuruc dalgyűjtemény (sérült, hiányos, rossz állapotú). Változó állapotban, közte szakadt, sérült.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,00
EUR
,
3,60
USD
Number of bids:
1
Cembalotól a zongoráig. Előadási darabok progresszív sorrendben. Összeállította: R. Chitz Klára. Bp., 1959, Zeneműkiadó Vállalat. + Könnyű Zongoramuzsika a XVIII. századból. Közreadja: Hernádi Lajos. Nyolcadik kiadás. Bp., 1961, Zeneműkiadó Vállalat. + Válogatott etűdök zongorára. Bp., 1981, Editio Musica.
13788.

Cembalotól a zongoráig. Előadási darabok progresszív sorrendben. Összeállította: R. Chitz Klára. Bp., 1959, Zeneműkiadó Vállalat. + Könnyű Zongoramuzsika a XVIII. századból. Közreadja: Hernádi Lajos. Nyolcadik kiadás. Bp., 1961, Zeneműkiadó Vállalat. + Válogatott etűdök zongorára. Bp., 1981, Editio Musica.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,01
EUR
,
7,19
USD
Number of bids:
0
Haydn. Sechs leichte Divertimenti. Klavier zu 2 Händen. 32p + Sonaten - Album. Sammlung der beliebtesten Sonaten für Pianoforte. Herausgegeben von Louis Köhler, neu revidiert von Adolf Ruthardt. Leipzig C.F. Peters. 120p
13789.

Haydn. Sechs leichte Divertimenti. Klavier zu 2 Händen. 32p + Sonaten - Album. Sammlung der beliebtesten Sonaten für Pianoforte. Herausgegeben von Louis Köhler, neu revidiert von Adolf Ruthardt. Leipzig C.F. Peters. 120p

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,01
EUR
,
7,19
USD
Number of bids:
0
Bach 18 kis preludium. Közreadja Hernádi Lajos. Második kiadás. Bp., 1960, Zeneműkiadó. + Bach Französische Suiten. Leipzig, C.F. Peters. + Bach kétszólamú invenciók. Közreadja Hernádi Lajos. Bp., 1969, Zeneműkiadó.
13790.

Bach 18 kis preludium. Közreadja Hernádi Lajos. Második kiadás. Bp., 1960, Zeneműkiadó. + Bach Französische Suiten. Leipzig, C.F. Peters. + Bach kétszólamú invenciók. Közreadja Hernádi Lajos. Bp., 1969, Zeneműkiadó.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,00
EUR
,
3,60
USD
Number of bids:
0
cca 1980 Gerome Ragni-James Rado: Hair szövegkönyv, gépelt, magyar nyelven, elvált tűzéssel, 3+18 p.
13791.

cca 1980 Gerome Ragni-James Rado: Hair szövegkönyv, gépelt, magyar nyelven, elvált tűzéssel, 3+18 p.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,40
EUR
,
2,88
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment