Glass-objects

Number of items: 125

Ólomkristály nagyméretű hamutál, metszett, jelzés nélkül, kis kopással, d: 16 cm
11557.

1 200 HUF
3,39
3,87
Ólomkristály kínáló tál, metszett, jelzés nélkül, apró csorbákkal, d: 17,5 cm
11558.

1 200 HUF
3,39
3,87
12 darabos Tokaj feliratú talpas üvegpohár készlet, kb. 1 dl, m: 8 cm
11559.

12 darabos "Tokaj" feliratú talpas üvegpohár készlet, kb. 1 dl, m: 8 cm

1 000 HUF
2,82
3,23
Nagy méretű demizson, 10L-es boros üveg. 47 cm
11560.

3 000 HUF
8,47
9,68
Nagy vörös mintás váza. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan. 35 cm
11561.

2 400 HUF
6,78
7,74
Gömb alakú üveg levélnehezék + gyertyatartó, 2 db, az egyik alján kis csorbával, kopásnyomokkal, m: 7,5 cm és 5 cm
11562.

2 800 HUF
7,91
9,03
Kristály váza alpakka talppal, a talpon Ápisz 1950-1970 felirattal, kisebb kopásnyomokkal, m: 21 cm
11563.

Kristály váza alpakka talppal, a talpon "Ápisz 1950-1970" felirattal, kisebb kopásnyomokkal, m: 21 cm

4 000 HUF
11,30
12,90
3 db borsdaráló + kávédaráló formájú tojásfőző óra. Fa/fém, műanyag, kissé kopottas.
11564.

2 800 HUF
7,91
9,03
Dreher-Haggenmacher Serfőzdék Bp.-Kőbánya dombornyomott sörösüveg, 0,7 l, m: 29 cm + Szt. Lukácsfürdő Rt. kristályvizes üvegpalack, címerrel, foltokkal, m: 33 cm
11565.

800 HUF
2,26
2,58
Dekoratív kiöntő, dugóval, apró csorbákkal, m: 32 cm
11566.

3 200 HUF
9,04
10,32
Szív alakú ékszeres doboz aranyozott pillangóval. Formába öntött. Hibátlan 6 cm
11567.

1 800 HUF
5,08
5,81
Ólomkristály váza. Hibátlan. 22 cm
11568.

3 000 HUF
8,47
9,68

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.