Glass-objects

Number of items: 125

Ólomkristály váza, minimális kopással, m: 15,5 cm
11545.

3 000 HUF
8,47
9,68
Üveg vázácska, anyagában színezett, többrétegű üveg, hibátlan állapotú, m: 10,5 cm
11546.

1 800 HUF
5,08
5,81
Ólomkristály kínáló, csiszolt, hámozott, hibátlan. d: 10,5cm
11547.

1 600 HUF
4,52
5,16
Kristály kínáló, többrétegű üveg, csiszolt, hámozott. apró csorba. d:13cm
11548.

1 600 HUF
4,52
5,16
Műgyanta és üveg elemekből álló asztali kínáló, kopásnyomokkal, d: 19 cm
11549.

4 000 HUF
11,30
12,90
Öblös kristály váza, apró kopásnyomokkal, m: 18,5 cm, d: 15,5 cm
11550.

1 600 HUF
4,52
5,16
Anyagában színezett üveg hamutartó, 15×11 cm + zöld üveg váza, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
11551.

1 000 HUF
2,82
3,23
Irizáló zöldes színű vázácska, jelzés nélkül, alján kopásnyommal, d: 9 cm
11552.

1 200 HUF
3,39
3,87
Ólomkristály nagyméretű konyakos pohár, metszett, matricával jelzett, kis karcolással, m: 19,5 cm
11553.

2 000 HUF
5,65
6,45
Ólomkristály bonbonier, metszett, jelzés nélkül, kis csorbákkal, d: 14 cm, m: 17 cm
11554.

2 000 HUF
5,65
6,45
Takács ólomkristály kínáló tál, gravírozott Gyöngyös felirattal és díszítéssel, metszett, matricával jelzett, apró csorbákkal. d: 28 cm
11555.

2 000 HUF
5,65
6,45
Ólomkristály kínáló tál, metszett, jelzés nélkül, apró csorbákkal, d: 17 cm, m: 9 cm
11556.

1 200 HUF
3,39
3,87

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.