12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet, 6 személyes, kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, néhány kisebb mázrepedéssel.