5 000 HUF
13
Vegyes porcelán tétel. ( Misa maci, (Moszkvai Olimpia Kabala 1980) porcelán figura, olimpiai ötkarikás logóval, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm, Hollóházi art deco kutya figura. Kézzel festett ,jelzett, hibátlan 10x6 cm, Zsolnay nyuszi figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 9 cm, Zsolnay labdázó cica, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 12×3,5×3,5 cm)