11339. 402. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF
0 HUF
Budapest feliratú, Aquincumi porcelán mini kaspó m:5cm (Lánc-híd) és tálka d:9,5cm (Parlament, Országház), matricás, aranyozott, jelzett, kopásokkal.
Photo of the item taken by : karap_norbert