Number of items: 293

Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett,egészen apró kopásnyomokkal, d: 8 cm
11176.

1 200 HUF
3,45
4,03
10
Herendi Viktória mintás mini hamutál, kézzel festett, jelzett, kopott. 9x5,5 cm
11177.

1 600 HUF
4,60
5,37
Herendi Viktória mintás, lámpatest, restaurált, kopott, sérült, jelzett. m: 22cm
11178.

1 000 HUF
2,87
3,36
Herendi, Eszterházy mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 7x5,5 cm
11179.

9 000 HUF
25,86
30,20
Herendi zöld Apponyi mintás mokkás készlet. 6 személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11180.

50 000 HUF
143,68
167,79
Herendi Apponyi purpur mintás nagyméretű váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, ragasztásnyomokkal, m: 31 cm
11181.

26 000 HUF
74,71
87,25
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 18 cm
11182.

16 000 HUF
45,98
53,69
Herendi rózsaszín Apponyi mintás fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. 20 cm
11183.

10 000 HUF
28,74
33,56
Herendi rózsaszín Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm
11184.

4 000 HUF
11,49
13,42
Herendi zöld Appponyi mintás kínáló tál Fortuna Restaurant egyedi festéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
11185.

7 000 HUF
20,11
23,49
Herendi Apponyi mintás fonott kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
11186.

1 400 HUF
4,02
4,70
Herendi Apponyi zöld mintás gyertyatartó, kopott sérült, dobozában. Jelzett, hibátlan, 4,5cm
11187.

1 800 HUF
5,17
6,04

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.