10664.
402. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, karton, jobb alsó sarkában kissé sérült, 38,5×65,5 cm