10656.
402. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán. Rézkarc, papír. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. Hátoldalán Silmann Béla képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. 23,5x18 cm