Ex libris - small-graphics

Number of items: 18

Magyar kisgrafika 1971. 12 db Linómetszet, Gyulai Lívius, Reich Károly, Rékassy Csaba. Sorszámozott 389/600. Mappában
10772.

1 000 HUF
3,00
3,60
1982 Magyar Kisgrafika. Kisgrafika Barátok Köre. Kiadói félvászon kötésű mappában. Számozott: 526/550. Eredeti metszetekkel, többek közt Kass János, Bálványos Huba, Banga Ferenc, Stettner Béla grafikáival, össz. 21 db alkotás (hiányos, 24 db grafikával komplett). Klf. technikák, klf. méretben. Jelzett a metszeten, kivétel Rátkai György metszete. Lapméret: 24x15 cm Gyorsárverésre
10773.

4 000 HUF
12,01
14,39
Vén Zoltán: Kisgaléria. 15 db jelzett rézkarc mappában. 12x9,5 cm Sorszámozott 30/150
10774.

7 000 HUF
21,02
25,18
1919-1979 Tizenhat metszet. 16 művésztől Reich, Zala, Csohány, Bálványos, rézkarcok, linók, számozott, jelzettek. 200/086
10775.

5 000 HUF
15,02
17,99
Pérely Imre (1898-1944): Fény és árnyék. Bp., én., Népszava,(Világosság-ny.), 10 (litográfiák, jelzett a nyomaton, 22x2 cm) t. Kiadói kissé sérült papírmappában.
10776.

2 400 HUF
7,21
8,63
Magyar Kisgrafika. Kisgrafika Barátok köre 1970. Kiadói félvászon kötésű mappában. Számozott: 068/500. Eredeti metszetekkel, össz. 37 alkotó 37 db munkája. Klf. technikák, klf. méretben.
10777.

1 600 HUF
4,80
5,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.