Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 149

DN Lövészet Br sportplakett (42x61mm) fehér márványlapon (61x85x10mm) T:2- korrózió
31012.

1 800 HUF
31013.

3 800 HUF
10,27
11,18
Amerikai Egyesült Államok 2002. Salt Lake City (11xklf) jelvény az Olimpiai hivatalos szponzorainak (Coca-Cola, Kodak, McDonalds, Panasonic...stb.) logóival, üvegezett fa díszdobozban T:1 USA 2002. Salt Lake City (11xdiff) badges with the official sponsor logos (Coca-Cola, Kodak, McDonalds, Panasonic, etc.) of the Olympic Games in glasstop wooden case C:UNC
31014.

11 000 HUF
29,73
32,35
Ausztria 1920. CFGE Belső Verseny kétoldalas, ezüstözött Br díjérem (45mm) T:2 Austria 1920. Interne Wettkämpfe CFGE two-sided, silvered Br medal (45mm) C:XF
31015.

Ausztria 1920. "CFGE Belső Verseny" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem (45mm) T:2 Austria 1920. "Interne Wettkämpfe CFGE" two-sided, silvered Br medal (45mm) C:XF

1 400 HUF
Ausztria 1923. Osztrák Automobil Club / Osztrák-magyar minősítő verseny 1923 Br díjérem. Szign.: Peter Breithut (85mm) T:2 fo. ph. Austria 1923. OEST(erreich) AVTOMOBIL CLVB / OESTERR(eicher) UNGAR(ische) WERTUNGSFAHRT 1923 Br medal. Sign: Peter Breithut (85mm) C:XF spotted, edge error
31016.

13 000 HUF
35,14
38,24
Csehszlovákia 1928-1938. Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett (1892g/155x245mm) T:2- karc, patina / Czechoslovakia ~1920-1930. Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség (Hungarian Gym Association in Czechoslovakia) one-sided cast Br sports plaque (1892g/155x245mm) C:VF scratch, patina
31017.

10 000 HUF
27,03
29,41
Japán DN Japán Torna Szövetség zománcozott, jelzett Ag jelvény (2,17g) T:1- Japan ND Japan Gymnastic Association enamelled, hallmarked Ag badge (2,17g) C:AU
31018.

Japán DN "Japán Torna Szövetség" zománcozott, jelzett Ag jelvény (2,17g) T:1- Japan ND "Japan Gymnastic Association" enamelled, hallmarked Ag badge (2,17g) C:AU

1 000 HUF
Lengyelország 1984. XXX. Janusza Kusocinski emlékverseny 1984 zománcbetétes Br plakett (50x68mm) T:1- Poland 1984. XXX. Memorial Janusza Kusocinskiego 1984 Br plaque with enamel inlay (50x68mm) C:AU
31019.

3 000 HUF
Kanada 1976. Montreáli olimpia témában 6xklf emlékérem, jelvény, felvarró, közte Magyar Olimpiai Bizottság aranyozott, zománcozott fém jelvény + Magyar népköztársasági címeres és öt karikás felvarró T:1,1- Canada 1976. Montreal Olympics, 6xdiff commemorative medallion, badge, textile badge, with Magyar Olimpiai Bizottság (Hungarian Olympic Committee gilt, enamelled metal badge + Textile badge with the Hungarian Peoples Republic coat of arms and with the five hoops C:UNC,AU
31020.

Kanada 1976. "Montreáli olimpia" témában 6xklf emlékérem, jelvény, felvarró, közte "Magyar Olimpiai Bizottság" aranyozott, zománcozott fém jelvény + Magyar népköztársasági címeres és öt karikás felvarró T:1,1- Canada 1976. "Montreal Olympics", 6xdiff commemorative medallion, badge, textile badge, with "Magyar Olimpiai Bizottság (Hungarian Olympic Committee" gilt, enamelled metal badge + Textile badge with the Hungarian People's Republic coat of arms and with the five hoops C:UNC,AU

5 000 HUF
11
NDK 1964. Schwimmspartakiade ezüstözött Br úszósport plakett, a Dynamo Dresden címerével (96mm) T:1- GDR 1964. Schwimmspartakiade silvered Br swimming sport plaque, with the logo of Dynamo Dresden (96mm) C:AU
31021.

NDK 1964. "Schwimmspartakiade" ezüstözött Br úszósport plakett, a Dynamo Dresden címerével (96mm) T:1- GDR 1964. "Schwimmspartakiade" silvered Br swimming sport plaque, with the logo of Dynamo Dresden (96mm) C:AU

1 200 HUF
NSZK 1972. Müncheni Olimpia 1972 kétoldalas fém érem Szakács Mihály - 1972.8.16. névre és dátumra gravírozva (38mm) T:2- GFR 1972. Olympia in Munich 1972 two-sided metal medallion engraved for Szakács Mihály - 1972.8.16. (38mm) C:VF
31022.

NSZK 1972. "Müncheni Olimpia 1972" kétoldalas fém érem "Szakács Mihály - 1972.8.16." névre és dátumra gravírozva (38mm) T:2- GFR 1972. "Olympia in Munich 1972" two-sided metal medallion engraved for "Szakács Mihály - 1972.8.16." (38mm) C:VF

1 000 HUF
NSZK 1974. Labdarúgó Világbajnokság a résztvevő válogatottak Al zsetonjai (16xklf) T:1-,2 néhányon ph. GFR 1974. Football World Cup Al tokens of the participating national teams (16xdiff) C.AU,XF few has edge errors
31023.

NSZK 1974. "Labdarúgó Világbajnokság" a résztvevő válogatottak Al zsetonjai (16xklf) T:1-,2 néhányon ph. GFR 1974. "Football World Cup" Al tokens of the participating national teams (16xdiff) C.AU,XF few has edge errors

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: