Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 149

1974. Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I. festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975 festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983. egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2
30988.

2 400 HUF
1975. IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. VI. Országos Sportnapok 1982 zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2
30989.

2 000 HUF
1975. Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:2-
30990.

1975. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros" Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:2-

1 000 HUF
1976. Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros / Magyar Diáksport Tanács Br emlékérem. Szign.: TT (70mm) T:2-
30991.

1976. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros / Magyar Diáksport Tanács" Br emlékérem. Szign.: TT (70mm) T:2-

1 000 HUF
1979. II. Országos Vasutas Fúvószenekari Találkozó Tapolca 79 festett, jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (54x76mm) + 1983. XXVII. Barátság Nemzetközi Atlétikai Verseny, Veszprém festett, jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (80x118mm) T:1,1-
30992.

1979. "II. Országos Vasutas Fúvószenekari Találkozó Tapolca '79" festett, jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (54x76mm) + 1983. "XXVII. Barátság Nemzetközi Atlétikai Verseny, Veszprém" festett, jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (80x118mm) T:1,1-

2 000 HUF
1979. XX. Nemzetközi Balaton Vívóbajnokság festett, jelzett hollóházi porcelán plakett (116x80mm) + Vegyipari Területi Olimpiai Napok Balatonfűzfő - VDSZ festett porcelán emlékérem fóliázva (117x80mm) T:1-
30993.

1979. "XX. Nemzetközi Balaton Vívóbajnokság" festett, jelzett hollóházi porcelán plakett (116x80mm) + "Vegyipari Területi Olimpiai Napok Balatonfűzfő - VDSZ" festett porcelán emlékérem fóliázva (117x80mm) T:1-

2 000 HUF
~1980. Zánka Úttörőváros - Kiváló sportmunkáért kétoldalas Al díjérem mellszalagon T:2,2-
30994.

~1980. "Zánka Úttörőváros - Kiváló sportmunkáért" kétoldalas Al díjérem mellszalagon T:2,2-

2 200 HUF
5,95
6,47
1980. Az úttörőkért - Az úttörő sportért 1980 kétoldalas aranyozott fém érem eredeti tokban (52mm) T:1
30995.

1980. "Az úttörőkért - Az úttörő sportért 1980" kétoldalas aranyozott fém érem eredeti tokban (52mm) T:1

1 200 HUF
9
1984. Bp. Honvéd 1949-1984 egyoldalas sport emlékérem (42,5mm) T:1-
30996.

1984. "Bp. Honvéd 1949-1984" egyoldalas sport emlékérem (42,5mm) T:1-

1 000 HUF
1981. Grand Prix Budapest / 1981 súlylökés I. Br díjérem láncra fűzve. Szign.: CP (68x68mm) T:2
30997.

1981. "Grand Prix Budapest / 1981 súlylökés I." Br díjérem láncra fűzve. Szign.: CP (68x68mm) T:2

2 400 HUF
1985. VIII. Szakmunkástanuló Olimpia - Pápa 1985 fém emékérem (3x) (98mm) T:2
30998.

1985. "VIII. Szakmunkástanuló Olimpia - Pápa 1985" fém emékérem (3x) (98mm) T:2

2 000 HUF
1989. Magyar Népköztársaság Bajnokságai - 1989 - Kenu kétoldalas, ezüstpatinázott, zománcozott díjjelvény eredeti tokban + 1990. Magyar Köztársaság Bajnokságai - 1990 - Kenu kétoldalas, ezüstpatinázott, zománcozott díjjelvény népköztársasági címerrel, eredeti tokban T:1-
30999.

1989. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai - 1989 - Kenu" kétoldalas, ezüstpatinázott, zománcozott díjjelvény eredeti tokban + 1990. "Magyar Köztársaság Bajnokságai - 1990 - Kenu" kétoldalas, ezüstpatinázott, zománcozott díjjelvény népköztársasági címerrel, eredeti tokban T:1-

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF