Sports awards and sports commemorative medals
Number of items: 149
2474273
30988
402
Numismatics
2 400 HUF
2474332
30989
402
Numismatics
2 000 HUF
2450596
30990
402
Numismatics
1975. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros" Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:2-
1 000 HUF
2450592
30991
402
Numismatics
1976. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Dunaújváros / Magyar Diáksport Tanács" Br emlékérem. Szign.: TT (70mm) T:2-
1 000 HUF
2474258
30992
402
Numismatics
1979. "II. Országos Vasutas Fúvószenekari Találkozó Tapolca '79" festett, jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (54x76mm) + 1983. "XXVII. Barátság Nemzetközi Atlétikai Verseny, Veszprém" festett, jelzett hollóházi porcelán plakett tokban (80x118mm) T:1,1-
2 000 HUF
2474237
30993
402
Numismatics
1979. "XX. Nemzetközi Balaton Vívóbajnokság" festett, jelzett hollóházi porcelán plakett (116x80mm) + "Vegyipari Területi Olimpiai Napok Balatonfűzfő - VDSZ" festett porcelán emlékérem fóliázva (117x80mm) T:1-
2 000 HUF
2471871
30994
402
2200
Numismatics
~1980. "Zánka Úttörőváros - Kiváló sportmunkáért" kétoldalas Al díjérem mellszalagon T:2,2-
2 200 HUF
2475850
30995
402
Numismatics
1980. "Az úttörőkért - Az úttörő sportért 1980" kétoldalas aranyozott fém érem eredeti tokban (52mm) T:1
1 200 HUF
2310163
30996
402
Numismatics
1984. "Bp. Honvéd 1949-1984" egyoldalas sport emlékérem (42,5mm) T:1-
1 000 HUF
2154437
30997
402
Numismatics
1981. "Grand Prix Budapest / 1981 súlylökés I." Br díjérem láncra fűzve. Szign.: CP (68x68mm) T:2
2 400 HUF
2474245
30998
402
Numismatics
1985. "VIII. Szakmunkástanuló Olimpia - Pápa 1985" fém emékérem (3x) (98mm) T:2
2 000 HUF
2473063
30999
402
Numismatics
1989. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai - 1989 - Kenu" kétoldalas, ezüstpatinázott, zománcozott díjjelvény eredeti tokban + 1990. "Magyar Köztársaság Bajnokságai - 1990 - Kenu" kétoldalas, ezüstpatinázott, zománcozott díjjelvény népköztársasági címerrel, eredeti tokban T:1-
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m