Number of items: 304

Czakó Zsigmond: Végrendelet. Dráma öt felvonásban. Győr,[1889],Gross Gusztáv, 88 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
17943.

800 HUF
17944.

1 600 HUF
Gustav Meyrink: A fehér dominikánus. Egy láthatatlan valaki naplójából. Ford: Moly Tamás. Bp., 1922., Kultura. A borító Szántó Lajos műve. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
17945.

3 000 HUF
17946.

1 000 HUF
17947.

2 000 HUF
Song Ci: Egy kínai halottkém feljegyzései. (A bűnök elsöprésének összegyűjtött feljegyzései.) Xi yuan ji lu. A világ első igazságügyi orvostani kézikönyve 1247-ből. Kínai kuriózumok. Bp., 2013., Quattrocento Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17948.

4 000 HUF
F. W. Bain: A hibák bányája. Ford.: Baktay Ervin. Bp.,(1920),Rózsavölgyi. Átkötött egészvászon-kötés, foltos.
17949.

1 000 HUF
Oscar Wilde: Téli rege. Ford.: Kosztolányi Dezső. Bp., én., Genius. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötés.
17950.

1 000 HUF
Bíró András 4 dedikált műve: A szépség ünnepe. Reich Károly grafikáival. ; Hit és bizalom. (Megjelent 1500 példányban.) ; Pénteki jegyzetek.; Dávid és Góliát. Mária vallomásai. Bp.-Érd-Érdliget, 1988-2001, Hazafias Népfront III. ker. Bizottsága-Érdi Ujság-Érd Város Önkormányzata-Anteus. Kiadói papírkötés.
17951.

1 200 HUF
17952.

1 000 HUF
Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. Bp., [1941., Turul]. Harmadik kiadás. Kiadói kopott kartonált papírkötés, ex libris-szel.
17953.

1 000 HUF
Pataky Attila: Bor, szec, rock & roll...és lélek. hn., 2007, P. Management Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
17954.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF