Number of items: 304

18099.

1 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Jeney Jenő és Abonyi Zoltán rajzaival. Bp., én., Révai, 134+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel.
18100.

2 400 HUF

A marosvásárhelyi sorok. Közzéteszi: Farczady Elek, és Szabó T. Attila. Bukarest, 1957., Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, szakadt papír védőborítóban.
18101.

1 400 HUF

Színjátszók Könyvtára 5 kötete:  Karinthy Frigyes: A bűvös szék és egyéb komédiák.;  Kisfaludy Károly: Hűség próbája.;  Csokonai Vitéz Mihály: Kultúra.;  Jókai Mór-Ambróczy Ágoston: A debreceni lunátikus.;  Nagy Endre: A miniszterelnök. Bp.,1954-1955,Népszava-Művelt Nép. Kiadói papírkötésekben.
18102.

1 000 HUF

Omár Chájjám: Robáiyát. Ford.: Hegyi Endre. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
18103.

1 000 HUF

Egedi-Kovács Melinda: Átman dala. Lélek-mandalák. Budakeszi, 2003., Mandala-Véda. Kiadói kartonált papírkötés.
18104.

1 000 HUF

18105.

1 000 HUF

18106.

900 HUF
2,44
2,81

18107.

2 400 HUF

18108.

1 800 HUF

Weöres Sándor: 111 vers. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben, védőborítóval. Jó állapotban.
18109.

3 000 HUF

18110.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF