Number of items: 304

Francois Rabelais: Gargantua és Pantagruel. (Szemelvények.) Vál., bevezetővel, jegyzetekkel, összekötő szöveggel ellátta és a ford. ellenőrizte: Győry János. Ford.: Benedek Marcell. Csernus Tibor illusztrációival. A színes előzéklap Győry Miklós, az iniciálék Kálmán Klára munkái. Bp.,1954, Szépirodalmi, 282 p.+ 6 t. Kiadói kopott félvászon-kötés.
18087.

1 000 HUF
13
Babits Mihály: Az európai irodalom olvasókönyve. Töredék és vázlat. A függelékben Halász Gábor levelei. Bp.,1978,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18088.

800 HUF
Radnai István 3 műve: Bűnkehely, Valahol, Világtest látható fényben. A szerző által dedikáltak! Bp., 2010-2011, Littera Nova. Kiadói papírkötés.
18089.

1 600 HUF
Az Aradi Kölcsey Egyesület 3 db kiadványa: Kiss László: Képek és szemelvények Borossebes város múltjából, Brittich Erzsébet: Seregély az almafán, Matekovits Mihály-Ujj János: A minoriták Aradon. Arad, 2013-2014, Kölcsey Egyesület. Kiadói papírkötés. A szerzők által dedikált példányok!
18090.

1 600 HUF
Laurisin Lajos: Alkonyi mesék. Költemények. Kalocsa, 1922, Árpád Rt. Könyvnyomdája. DEDIKÁLT! Fűzött papírkötés, kopottas állapotban.
18091.

1 200 HUF
18
Komáromi János: Régi ház az országútnál. Komáromi János Munkái Gyüjteményes Kiadás. I. Bp.,é.n.,Genius, 344 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kijáró lapokkal. A szerző által aláírt példány.
18092.

1 200 HUF
Wilhelm Dilthey: Élmény és költészet. Három tanulmány. Az európai irodalom fejlődése. Novalis - Hölderlin. Ford. és bevezetéssel ellátta: Várkonyi Hildebrand. Ember és Természet. 8. Bp., 1923., Franklin. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, a szennylapokon ceruzás jegyzettel.
18093.

1 200 HUF
18094.

1 200 HUF
Sugár István: Bornemissza Gergely deák élete. Studia Agriensia 4. Eger, 1984., Dobó István Vármúzeum. Kiadói papírkötés.
18095.

1 200 HUF
The Ultimate Guide to Sex Toys . Hn., 2014, Pleasure Me! Publishing. Papírkötésben, jó állapotban. Angol nyelven. + A Guide to Luxury Sex Toys 2. Hn., 2015, Pleasure Me! Publishing. Papírkötésben, jó állapotban. Angol nyelven.
18096.

2 400 HUF
Krúdy Gyula: Ady Endre éjszakái. Bp.,[1948.],Fehér Holló. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval, a gerinc sérült, részben hiányos.
18097.

1 200 HUF
Jókai Mór: A magyar előidőkről. Pest, 1869., Heckenast Gusztáv, 2+267+1 p. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal.
18098.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF