17663.
402. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Chun Károly: Mélytengerek világa. Magyar földrajzi Társaság Könyvtára III. kötet. Bp., Lampel Róbert. Félvászon kötés, kopottas állapotban.