Books: Military

Number of items: 62

Ronald H. Spector: Háború a tengereken. Tengerészek és tengeri csaták a 20. században. Ford.: Németh Dorottya. Bp.,2002,Kossuth. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16610.

1 000 HUF
Stephen Badsey: D-day. A partraszállás története a normandiai partoktól Franciaország felszabadításáig. Ford.: Sebők János. [Bp., 1997], Ferenczy. Kiadói kartonált papírkötés.
16611.

1 000 HUF
Field Marshal Lord Alanbrooke: War Diaries. 1939-1945. Edited by Alex Danchev and Daniel Todman. London,2002, Phoenix. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé deformált gerinccel, kis kopásnyomokkal.
16612.

1 800 HUF
Lyn MacDonald - Shirley Seaton: 1914-1918. Voices & Images of the Great War. London, 1991., Penguin Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16613.

1 800 HUF
Michael Reynolds: Acélpokol. Az I. SS-páncéloshadtest Normandiában. Az 1. (Leibstandarte Adolf Hitler SS páncélos hadosztály) és a 12. (Hitlerjugend) SS-páncéloshadosztály története a normandiai hadjáratban, 1944-ben. 20. Századi Hadtörténet. [Debrecen, 1999], Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált.    Kiadói kartonált papírkötés.
16614.

Michael Reynolds: Acélpokol. Az I. SS-páncéloshadtest Normandiában. Az 1. (Leibstandarte Adolf Hitler SS páncélos hadosztály) és a 12. ("Hitlerjugend") SS-páncéloshadosztály története a normandiai hadjáratban, 1944-ben. 20. Századi Hadtörténet. [Debrecen, 1999], Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

1 000 HUF
Hans von Luck: Páncélosparancsnok. Hans von Luck ezredes emlékirata. Ford.: Moczok Péter. 20. Századi Hadtörténet.[Debrecen],2018,Hajja és Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16615.

1 400 HUF
Will Fowler: D-nap. Az első 24 óra. Ford.: Eiben György. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen,2004,Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16616.

1 800 HUF
Chris Chant: A II. világháború német harci repülői. Ford.: Veréb András. Debrecen,2000,Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16617.

1 800 HUF
John Pimlott: A Luftwaffe. A német légierő képes története a II. világháborúban. Szerk.: - -. Debrecen, 1999, Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16618.

1 200 HUF
David Baker: Adolf Galland. A Luftwaffe leghíresebb vadászpilótája. Ford.: Vágó Tímea. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen,1997,Hajja & Fiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16619.

1 000 HUF
Magyarország hadtörténete I-II. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel, összesen 432 oldal melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik borítón kisebb sérüléssel.
16620.

1 200 HUF
Antony Beevor: Sztálingrád. A keleti front fordulópontja. 1942-1943. Ford.: Kőrös László. [Debrecen], 2000, Aquila. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16621.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF