6 500 HUF
1928 Vitézek évkönyve. József királyi herceg tábornagy fővévődsége alatt szerk. Pekár Gyula. II. évf. Bp., 1928., "Vitézek Évkönyve", (Pallas-ny.), 302+1 p.+9 t. Fekete-fehér képtáblákkal, az egyiken Horthy Miklós kormányzó arcképével. Kiadói papírkötés, sérült, kopott borítóval.