1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Tóth Sándor: Hellas ege alatt. Művelődéstörténeti elbeszélések és rajzok Perikles korából az ifjúság számára. Bp., 1897., Singer és Wolfner,2+ 311+9 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy lapon hiánnyal (145/146 p.) tulajdonosi- és névbejegyzéssel.