2 400 HUF
Kossuth Emlékalbum. Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása. Szerk.: Dr. Kovács Dénes. A "Budapest" ajándéka előfizetőinek. Bp., 1910,"Budapest", 231 p. Fekete-fehér képekkel, fotókkal, valamint három színes műmelléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.