3 000 HUF
Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásába és irodalmába. I.-III köt. MTA Történettudományi Intézet. Bp., 1951-1958, Közoktatásügyi Kiadóvállalat, Művelt Nép és Bibliotheca. Félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, volt könyvtári példányok, I. kötet elÅ‘zéklapja szélén kisebb hiánnyal, III. kötet néhány lapja jobb felsÅ‘ sarkában sérült.