2 000 HUF
Dr. Kovács Dénes-Dr. Sziklay János (szerk.): Koronázási emlékkönyv dicsőségesen uralkodó I. Ferenc József apostoli királyunk megkoronázásának 25-ödik évfordulója ünnepére. Bp., 1842, Könyves Kálmán. Újrakötött félvászon kötés, címlap és az első oldal szakadt, kopottas állapotban, volt könyvtári példány.