Tétel

2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD

Description:

Vegyes művészeti könyvtétel, 8 db: Nékám Lívia: Meisseni porcelán. A Budapesti Iparművészeti Múzeum Gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.; Domanovszky György: A két Kapoli.A Népművészet Mesterei. Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.; Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívó táblák. Illusztrált. Bp., 1981., Corvina. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval.; Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1976, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, kopott papír védőborítóban.; Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóval.; Patay Pál: Régi harangok. Bp., 1977, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval.; Gábry György: Régi hangszerek. Bp., 1969, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.; Janó Ákos - Vorák József: Halasi csipke. Kiskunhalas, 1979.,(Bp.,Zrinyi-ny.) Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.; Változó állapotban, a borítók egy részén szakadással.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor