2 000 HUF
Orsz. Magyar KépzÅ‘művészeti Társulat, kiállÃtási füzetek, 3 db. Téli Nemzetközi KiállÃtás, 1906-7. Bp, Singer és Wolfner. PapÃrkötésben, szakadozott borÃtóval. + Tavaszi KiállÃtás, 1911. Bp, Singer és Wolfner. PapÃrkötésben, kissé szakadozott borÃtóval és sérült gerinccel. + Téli KiállÃtás, 1903-4. Bp, Singer és Wolfner. PapÃrkötésben, kissé gyűrött és szakadozott borÃtóval.