Books: Architecture, Art

Number of items: 231

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban.
16768.

1 000 HUF
Erika Thiel: Kunstfibel. Berlin, 1966., Henschelverlag. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.
16769.

800 HUF
Weichinger Károly: Középületek. Kézirat. Változatlan utánnyomás. Bp, 1962, Tankönyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16770.

1 600 HUF
Garas Klára: Portraits de la renaissance italienne. Bp., 1965, Corvina. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16771.

1 000 HUF
László Gyula: Az ősember művészete. Bp., 1968, Corvina. megjelent 3000 példányban. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, kissé kopott borítóval, kiadói papír védőborító fülszövegét a hátsó szennylapra ragasztották.
16772.

800 HUF
10 db fotózással kapcsolatos szakkönyv
16773.

4 000 HUF
Gosztonyi Ferenc (szerk.): Munkácsy a nagyvilágban / Munkácsy in the world. Munkácsy Mihály művei külföldi és magyar magán- és közgyűjteményekben. Bp., 2005, Magyar Nemzeti Galéria-Szemimpex. 246p. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Munkácsy Mihály műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16774.

1 800 HUF
Tamus István, Kónya Ábel (szerk.): Múlt, jelen, jövő a debreceni grafikai hagyományok tükrében. Válogatás a GADE Grafikai Gyűjteményből. Debrecen, 2018, Debreceni Művelődési Központ. 79p. Készült 310 példányban. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Almásy Aladár, Joseph Kadar, Józsa János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16775.

1 000 HUF
Stefanovits Péter, Abafáy-Deák Csillag, Kölüs Lajos: Ave. Üdvözlet az Útról. Stefanovits Péter (1947-) festőművész, grafikus által aláírt! Bp., 2019, k.n.. Stefanovits Péter műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16776.

1 800 HUF
Miklóssy Gábor: Az akt. Nudul. Kolzsvár, Cluj, 2005, Grafycolor. Fekete-fehér és színes képekkel, Miklóssy Gábor (1912-1998) erdélyi festőművész műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Magyar és román nyelven. Színes, illusztrált kiadói papír kötésben.
16777.

1 200 HUF
Csillag Ilona (szerk.): A Százéves színésziskola. Írások és képek múltról és jelenről. Bp., 1964, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16778.

900 HUF
2,43
2,65
Le Corbusier: A jövő nagyvárosai. Ford.: Gerő Balázs. Bp., 1968, Gondolat. 163 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban. + Nagy Elemér: Le Corbusier. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói nylon-kötés, a borítón kisebb ázásnyommal, kiadói papír védőborítóban.
16779.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF