Books: Architecture, Art

Number of items: 231

Balassa Iván-Ortutay Gyula: Magyar néprajz. Bp., 1982. Corvina. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal, Bánó Atilla és Kiss Marianne rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
16744.

800 HUF
Egri Mária: A Szolnoki Művésztelep. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap. Képekkel illusztrált. Kiadói kissé foltos egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16745.

800 HUF
Aradi Nóra: Réti István. Bp., 1960, Kézpőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16746.

800 HUF
Dr. Kós Károly-Szentimrei Judit-Dr. Nagy Jenő: Kászoni székely népművészet. Bukarest, 1972, Kriterion. Fekete-fehér képekkel és rajzokkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban , jó állapotban.
16747.

800 HUF
Tim Marlow: Schiele. Bp.,1992,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16748.

800 HUF
Henry de Morant: Az iparművészet története a kezdetektől napjainkig. Fordítás: Kovács Vera, Benczédi Magda, Fázsy Anikó, Havas Lujza. Bp. 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16749.

800 HUF
Arany-Zichy Album. Arany János 24 költeménye. Zichy Mihály 40 rajzával. A Pesti Napló ajándéka az 1898. évre. Budapest, 1898, Kosmos Műintézet, XV+77 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, rossz állapotban, hiányzó gerinccel, kopott, foltos, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, néhány hiányzó képtáblával és lappal.
16750.

800 HUF
20 db művészeti támájú könyv, kiállítási katalógus.
16751.

1 200 HUF
16752.

100 HUF
0,27
0,29
2 db könyv - Fehér Géza: Török miniatúrák. A magyarországi hódoltság korától. 1978, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban + Fehér Géza: Török kori iparművészeti alkotások. H.n., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16753.

1 200 HUF
Hofer Tamás, Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1981, Corvina. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóban.
16754.

800 HUF
Béla, Lázár: Ladislas de Paál. / Paál László. Paris, 1904. Lart Ancien et Moderne. 151 p. Fűzve,kiaói papírborítóban, jó állapotban.
16755.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF