4 600 HUF
DekoratÃv, könyv formájú doboz, beépÃtett öngyújtóval (nincs feltöltve), zenélÅ‘ szerkezettel, a Doktor Zsivágó zenéjének dallamával. Bakelit, aranyozott műbÅ‘r borÃtással, apró sérüléssel, 17x10x8 cm