1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Antik karton doboz szövet borítással, míves fém veretekkel, kopásnyomokkal, fedelet tartó zsanér laza, kisebb sérülésekkel, alján régi címkével, 10x18x26 cm