Flea Market

Number of items: 718

Fortune Cup (Jövendőmondó, szerencse hozó csésze) 2 db, dekoratív fa dobozban, angol leírással és egy kis zacskó szemes kávéval. Jelzett. Hibátlan. Doboz mérete: 23x16x15cm
11738.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 600 HUF
12,95
  Add to cart
  Remove
cca 2000 Danubius rádió Anastacia aranylemez díj. Üvegezett keretben. 28x36 cm
11739.

Available
5 000 HUF
15,02
17,99
  Add to cart
  Remove
Antik kovás dulplacsövű pisztoly gyűjtői replikája. Elsüthető 36 cm,
11740.

6 000 HUF
18,02
21,58
15
Hammer price:
17 000 HUF
Antik kovás pisztoly gyűjtői replikája. Elsüthető 56 cm
11741.

5 000 HUF
15,02
17,99
20
Hammer price:
14 000 HUF
Fazettált három részes, falra is akasztható, összecsukható dekoratív asztali pipere tükör, krómozott fém keretben, a két szélső ofszet hátoldala hölygekete nyomatokkal díszített, középső tükör sérült, hátoldali támasztó hiányzik, keret kopott, 3x33x24 cm
11742.

Available
6 000 HUF
18,02
21,58
  Add to cart
  Remove
Muharos Lajos: Dísz serleg. Réz, fém,. jelzés nélkül. 25 cm
11743.

5 000 HUF
15,02
17,99
Hammer price:
5 000 HUF
KJ jelzéssel: Városrészlet. Intarziás fa falikép, kis karcolásokkal, 34x19 cm + Intarziás, lakkozott fa váza, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm
11744.

1 000 HUF
3,00
3,60
Hammer price:
1 000 HUF
Kovácsoltvas gyertyatartó figurális, gyertyával, rajta Jézus születése jelenettel, 18 cm
11745.

Available
1 200 HUF
3,60
  Add to cart
  Remove
2 db régi, állítható fogó
11746.

2 db régi, állítható fogó

Available
1 200 HUF
3,60
  Add to cart
  Remove
Egy doboznyi vegyes bolhapiac tétel.
11747.

2 000 HUF
6,01
7,19
Hammer price:
2 800 HUF
Régi, de működő fúrógép és forrasztópáka
11748.

Available
2 600 HUF
7,81
9,35
  Add to cart
  Remove
Régi bakelit ellenállásmérő és híd
11749.

2 000 HUF
6,01
7,19
Hammer price:
2 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.