Glass-objects

Number of items: 132

Kristály asztali lámpa, kristály lámaburával, Szép állapotban
11438.

10 000 HUF
30,03
35,97
Vintage muránói üveg hamutál Alessandro Mandruzzato-tól, Vetreria G. Campanella, Olaszország, Muránó, 1970-es évek. Sommerso technikával készült, fazettált formájú. Etikettel jelzett, apró karcok. d: 13 cm
11439.

3 000 HUF
9,01
10,79
16
L Szabó Erzsébet (1935-): 2 db üvegváza, fújt, hibátlan, egyik jelzett. m: 6,5 és 7 cm
11440.

5 000 HUF
15,02
17,99
Szecessziós váza. Fúvott, színes irizáló üveg. Szájperemén réz rátéttel díszítve. Apró csorbák a réz rátét alatt. Csehország, Wilhelm Kralik Sohn, 1900 körül. m.: 9,5 cm
11441.

9 000 HUF
27,03
32,37
Swarowski kristály sün figura. Hibátlan. 6 cm
11442.

4 000 HUF
12,01
14,39
Iparművész pohár készlet 6 db hibátlan vizes pohár 10 cm
11443.

6 000 HUF
18,02
21,58
Kristály whiskys üveg, dugó csorbával, m: 28,5 cm
11444.

6 000 HUF
18,02
21,58
Orrefors jelzéssel Morups T?nge üveg váza, apró csorbával és karcolásokkal, m: 18 cm
11445.

1 800 HUF
6,47
Francia üveg váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm
11446.

2 800 HUF
8,41
10,07
Ólomkristály asztali üveg tál, metszett, hibátlan, d: 15 cm, m: 8,5 cm
11447.

2 800 HUF
8,41
10,07
Maráczi ólomkristály bonbonier, matricával jelzett, metszett, hibátlan, m: 14 cm, d: 11 cm
11448.

3 000 HUF
9,01
10,79
Bohemia ólomkristály kiöntő, matricával jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11449.

4 000 HUF
12,01
14,39

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.