Glass-objects

Number of items: 132

Díszes gömb alakú váza, metszett, gravírozott, kis karcolásokkal, m: 16 cm
11546.

600 HUF
1,80
Festett, homok fújt, váza, fújt üveg, kopott, m:19cm
11547.

1 000 HUF
3,00
3,60
Talpas tortatál öntött üveg, bogáncs motívumokkal. Korának megfelelő állapotban. 27x10 cm
11548.

1 200 HUF
3,60
Csiszolt kristályváza, m:11,5cm
11549.

800 HUF
2,40
2,88
Színes üveg kosár. Anyagában színezett, fújt. 19 cm
11550.

500 HUF
1,50
1,80
Fekete üveg váza, arany színű mintával, kopásnyomokkal, m: 24,5 cm
11551.

800 HUF
2,40
2,88
Kristály kosár. Apró lepattanások. m:14 cm
11552.

1 000 HUF
3,00
3,60
Csavart üveg váza, felső peremén apró csorbával, m: 30 cm
11553.

1 200 HUF
3,60
Piros hutaüveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
11554.

2 400 HUF
7,21
8,63
2 db üveg - Többrétegű virágmintás kaspó (vagy fedél nélküli bonbonier?), kopásnyomokkal, apró csorbákkal, d: 10 cm + virágmintás hámozott kétrétegű pohár, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11555.

1 000 HUF
3,00
3,60
Virágmintás kék üveg váza, kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
11556.

1 000 HUF
3,00
3,60
Virágmintás kétrétegű üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
11557.

2 000 HUF
6,01
7,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.