11367. 401. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
Porcelán elektromos asztali lámpa szövet búrával, matricás virág dekorral, szövet búrával, jelzett, apró kopásnyomokkal, égő nélkül, vezetékkel, kacsolóval, nem kipróbált, m: 45 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras