11158. 401. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 400 HUF
0 HUF
Herendi virág mintás porcelán tányér, kosaras peremmel, kézzel festett, jelzett, felső peremén sérüléssel, kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert