3 000 HUF
17
Herendi Apponyi purpur mintás mini váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 5 cm Herendi Viktória mintás tálka, porcelán, kézzel festett, kopott, jelzett, 10x7,5 cm Herendi Viktória mintás mini hamutál, kézzel festett, jelzett, kis kopással. 9x6 cm Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kopott. 10x7,5 cm