11413. 401. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF 3,24 EUR, 3,53 USD
0 HUF
2db csésze, 1db alj, porcelán, jelzett, kopott, m:6cm, d: 13,5cm
Photo of the item taken by : nagy_andras